20.5.2024

Právě vyšla nová publikace z nakladatelství Vysoké školy PRIGO – ZÁKLADY PRÁVA
Více »

14.5.2024

Nejprodávanější publikace uplynulého týdne jsou: Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky, 1. + 2. díl
Více »

6.5.2024

Výhodná nabídka právě pro Vás - každý zákazník získává 10% slevu při nákupu v internetovém knihkupectví!
Více »

Všeobecné obchodní podmínky

Registrace - přihlášení zákazníka

Registrace našich zákazníků v internetovém obchodě je nezbytná. Bez registrace nemůže zákazník závazně objednávat a obsluhovat svůj zákaznický účet. Registrovaný zákazník může sledovat aktuální stav svojí objednávky. Registrační proces je nastartován při první objednávce zboží automaticky, systém zákazníka sám navede do registračního formuláře, kde zákazník vyplní své osobní údaje. Úspěšná objednávka zákazníka je potvrzena e-mailem. Je nezbytné správně vyplnit všechny povinné údaje - při zadání chybných, nebo neúplných údajů by objednávka nemohla být správně a včas vyřízena. Po provedení registrace se při každé další objednávce stačí pouze přihlásit přihlašovacím jménem a heslem. Při registraci je nutné uvést následující údaje:

  • Přihlašovací jméno a heslo
  • Jméno a příjmení
  • Úplnou poštovní adresu (ulice, číslo domu, PSČ a město)
  • E-mailovou adresu
  • Telefon

Tyto údaje umožňují vystavit daňový doklad, identifikovat platbu provedenou bankovním převodem, sledovat aktuální stav objednávky.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového knihkupectví www.knihkupectvi.net se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Všechna osobní data jsou uložena a spravována v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů č. 101/2000 Sb.

Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím. Vaše osobní údaje jsou využity výhradně za účelem realizace objednaných služeb a provedení nezbytných účetních operací, vyhotovení daňového dokladu nebo identifikaci.

Doručení zásilek v rámci ČESKÉ REPUBLIKY

Našim zákazníkům účtujeme pouze poštovné, balné je ZDARMA. Platba poštovného je jednotná bez ohledu na počet zasílaných knih. Knihy bývají obvykle dodány do 3-4 dnů. Maximální délka dodání je 7 dnů.

Způsob platby

1) Dobírka -zákazník platí za zboží při jeho převzetí

Dobírkové poštovné
149 Kč

2) Platba převodem -po dokončení objednávky vám zašleme potřebné údaje pro realizaci platby bankovním převodem na účet společnosti PRIGO, s.r.o. (variabilní a konstantní symbol, číslo účtu). Platba se obvykle připíše na náš bankovní účet během 3 pracovních dnů. Jakmile nám platba bude připsána na účet, obratem Vám knihy zašleme.

Obyčejná zásilka
99 Kč

Doručení zásilek v rámci SLOVENSKÉ REPUBLIKY

Našim zákazníkům účtujeme pouze poštovné, balné je ZDARMA. Platba poštovného je jednotná bez ohledu na počet zasílaných knih. Knihy bývají obvykle dodány do 6-7 dnů. Maximální délka dodání je 14 dnů.

Způsob platby

1) Dobírka -zákazník platí za zboží při jeho převzetí

Hmotnost zásilky Dobírkové poštovné
Do počtu 5 knih 299 Kč
Nad 5 knih Poštovné se přiměřeně zvyšuje

2) Platba převodem -po dokončení objednávky vám zašleme potřebné údaje pro realizaci platby bankovním převodem na účet spolenosti PRIGO, s.r.o. (variabilní a konstantní symbol, číslo účtu). Platba se obvykle připíše na náš bankovní účet během 3 pracovních dnů. Jakmile nám platba bude připsána na účet, obratem Vám knihy zašleme.

Hmotnost zásilky Obyčejná zásilka
Do počtu 5 knih 199 Kč
Nad 5 knih Poštovné se přiměřeně zvyšuje

Reklamace zboží

Ačkoliv je to nepříjemné, i my někdy řešíme reklamace. Vzhledem k tomu, že spokojenost zákazníků je naší absolutní prioritou, nemusíte se jich obávat – Vaši reklamaci vyřešíme rychle a k oboustranné spokojenosti.

Důvody reklamace

Při reklamacích zboží se řídíme platnými právními předpisy na ochranu spotřebitelů. V případech, kdy jste obdrželi:

  • zboží poškozené (např. chybějící listy u knížky, atd.),
  • došlo Vám jiné zboží, než jste si objednali (např. došlo k záměně zásilek na naší straně),
můžete tyto zásilky reklamovat.

O reklamaci informujte nejdříve naše zákaznické oddělení na e-mailové adrese sokrates@sokrates.cz a následně nám odešlete zásilku zpět s kopií faktury o zboží.

Po posouzení oprávněnosti reklamace na naší straně Vám zašleme vyjádření a v případě, že bude reklamace oprávněná, zašleme Vám zpět buď zboží nové, opravené nebo Vám zašleme zpět Vaše peníze.

Reklamační řízení

Po obdržení výše uvedených náležitostí, prodávající zahájí reklamační řízení u zasílatele.

Zasílatel je povinen reklamaci vyřídit nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění. Prodávající dále informuje kupujícího nejpozději do tří dnů od obdržení vyjádření o reklamaci od zasílatele. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

Bližší informace o stavu Vaší reklamace získáte emailem: sokrates@sokrates.cz.

Autorská práva

Zákazník je povinen při nakládání s veškerými produkty společnosti PRIGO, s.r.o. dodržovat zákon č. 121/2000 Sb o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon). Zejména nesmí půjčovat, kopírovat, dále prodávat ani jiným způsobem šířit žádný z produktů společnosti. Porušením ustanovení autorského zákona se zákazník dopouští trestného činu.

Závěrečná ustanovení

Tyto všeobecné obchodní podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 1. 1. 2007. Aktuální znění podmínek je vždy dostupné na www.knihkupectvi.net Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito všeobecnými obchodními podmínkami, a že s nimi bez výhrad souhlasí. Nestanoví-li tyto Všeobecné obchodní podmínky jinak, řídí se práva a povinnosti účastníků příslušnými ustanoveními obecně závazných předpisů, platných v České republice.

Studijní předpoklady a základy logiky - 2. díl

Publikace vychází již v 9. přepracovaném a aktualizovaném vydání zohledňujícím minulé přijímací zkoušky. Nově obsahuje přijímací zkoušku na nečisto - kompletní test studijních předpokladů s řešením. ...

Více >>

© SOKRATES 1998 - 2024