8.8.2022

Nejprodávanější publikace uplynulého týdne jsou: Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky, 1. + 2. díl.
Více »

1.8.2022

Právě vyšla nová publikace z nakladatelství Vysoké školy PRIGO – ZÁKLADY PRÁVA
Více »

25.7.2022

Výhodná nabídka právě pro Vás – každý zákazník získává 10% slevu při nákupu v internetovém knihkupectví!
Více »

Píšete bakalářskou nebo diplomovou práci? Pomůže Vám naše kniha - Průvodce psaním závěrečných prací (nejenom pro ekonomy)

Publikace byla vytvořena kolektivem Katedry národohospodářské Ekonomické fakulty VŠB-TU Ostrava pod vedení Michaely Tiché. Je určena především studentům ekonomických, ale také dalších společensko-vědních oborů, kterým by měla sloužit jako pomůcka pro zpracování bakalářských a diplomových prací. Čtenáři se postupně seznámí s problematikou výběru tématu své práce, stanovení jejího cíle a s vymezením základní struktury. Naučí se pracovat s dostupnou literaturou, používat vhodné metody či vyhledávat relevantní data. V neposlední řadě je v textu věnována pozornost základním pravidlům vztahujícím se k prezentaci práci při státních závěrečných zkouškách. Průvodce je psán nenáročnou a uživatelsky příjemnou formou a je doplněn o celou řadu tipů, obvyklých chyb a příkladů, což jej činí nepostradatelnou pomůckou pro úspěšnou obhajobu závěrečné vysokoškolské práce.

Seznam novinek

Studijní předpoklady a základy logiky - 2. díl

Publikace vychází již v 9. přepracovaném a aktualizovaném vydání zohledňujícím minulé přijímací zkoušky. Nově obsahuje přijímací zkoušku na nečisto - kompletní test studijních předpokladů s řešením. ...

Více >>

© SOKRATES 1998 - 2022